Hizmetlerimiz

Hemodiyaliz

Laboratuvar

Hasta Nakil

Eğlence

Hemodiyaliz

B BRAUN marka hemodiyaliz cihazlarıyla ve düzenli aralıklarla güncellenen endotoksin ve bakteri tutuculu çift reverse-osmos yapan ultrapure su arıtma sistemiyle hizmet verilmektedir.

KDOQI,ERA-EDTA, TÜRK NEFROLOJİ DERNEĞİ ULUSAL REHBERLERİNE uygun bilimsel tedavi protokollerini uygulamaktayız.

Laboratuvar

Hemodiyaliz tedavisi uygulanırken, Sağlık Bakanlığı hakkında yönetmelikçe belirlenen tahliller, belirtilen düzende tıbbi ve etik kurallara uygun şekilde, anlaşmalı olduğumuz modern ve yüksek teknolojilere sahip akredite laboratuvar tarafından yapılmaktadır. Laboratuvar sonuçları her ayın ilk haftasında incelenip nefrolog ve diyaliz hekimlerimizce değerlendirilip hastalarımızın tedavileri düzenlenmektedir.

Hasta Nakil

Hasta nakil araçlarımızı kullanmak isteyen hastalarımızın tamamını üstün güvenlik, uydu takip sistemleri ile hız ve rotaları kontrol altında olan konforlu ve güvenli araçlarımızla evlerinden alıp tedavi sonrası evlerine bırakmaktayız.

Ankara’nın her noktasına en uygun zamanda ve mesafede servis hizmetleri verilmektedir.

Eğlence

Merkezlerimizde her hasta yatağında bulunan multimedya sistemi ve Wi-Fi ile hastalarımız televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilir, internet kullanabilir. Hizmetler sayfasında Eğlence başlıklı yazının sonuna “Diyaliz seansı dışında hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tv izleyip, kitap okuyabilecekleri kafeteryalarımız mevcuttur.” eklenecektir.

SGK ile anlaşmamız mevcuttur