Hizmetlerimiz

Hemodiyaliz

Laboratuvar

Hasta Nakil

Eğlence

Hemodiyaliz

B BRAUN marka hemodiyaliz araçlarıyla ve düzenli aralıklarla güncellenen endotoksin ve bakteri tutuculu çift reverse-osmos yapan ultrapure su arıtma sistemiyle hizmet verilmektedir.

KDOQI,ERA-EDTA, TÜRK NEFROLOJİ DERNEĞİ ULUSAL REHBERLERİNE uygun bilimsel tedavi protokollerini uygulamaktayız.

Laboratuvar

Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle hemodiyaliz tedavisi uygulanırken güncel laboratuvar uygulamaları ve tıbbi etik kurallara uygun şekilde, modern ve yüksek teknolojik koşullarda ISO 9001 TSE standartları, T.C Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları, CE ve CLSI kılavuzlarına uygun, akredite laboratuvarlardan aylık, 3 aylık, 6 aylık sürelerle tam kan sayımı, rutin biyokimya, CRP, Trigliserit, LDL, ferritin, serum demiri, serum demiri bağlama kapasitesi, parathormon, HbA1C ELISA yöntemiyle, Hepatit B, Hepatit C, HIV antijen ve antikor testleri ve radyolojik görüntüleme için hizmet alınmaktadır.

Laboratuvar sonuçları her ayın ilk haftasında incelenip nefrolog ve diyaliz hekimlerimizce değerlendirilip hastalarımızın tedavileri düzenlenmektedir.

Hasta Nakil

Hasta nakil araçlarımızı kullanmak isteyen hastalarımızın tamamını üstün güvenlik, uydu takip sistemleri ile hız ve rotaları kontrol altında olan konforlu ve güvenli araçlarımızla evlerinden alıp tedavi sonrası evlerine bırakmaktayız.

Ankara’nın her noktasına en uygun zamanda ve mesafede servis hizmetleri verilmektedir.

Eğlence

Merkezlerimizde her hasta yatağında bulunan multimedya sistemi ve Wi-Fi ile hastalarımız televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilir, internet kullanabilir.

Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kuruluşları

Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcuttur.

Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz.
Belli bir oranda sosyal güvencesi olmayan ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız.
Diyaliz Seansı esnasında hastalarımıza diyetisyenimiz denetiminde hafif ve kuru gıdalar ikram ediyoruz.
Diyaliz seansı dışında hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tv izleyip, kitap okuyabilecekleri kafeteryalarımız mevcuttur.