Şubelerimiz

RFM Ankara Diyaliz Merkezi

Keçiören / Subayevleri

2003 yılında Altınpark karşısında,protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız,standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaliz merkezi olarak planlanmıştır. Binamız mimar Raşit MANDIROĞLU ve Dr.Fahri MANDIROĞLU tarafından tasarlanmıştır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi

Yenimahalle

2008 yılının Ağustos ayında hizmete açılan merkezimiz, bütün Ankara’nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir. Diyaliz merkezi olarak planlanan bağımsız binada üstün standartlarda hizmet vermektedir.

RFM Mamak Diyaliz Merkezi

Mamak / Gülveren

Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı Haziran ayında hizmete girmiştir.Çankaya,Mamak,Gülveren,Cebeci,Siteler,Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır.Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.

RFM Batı Diyaliz Merkezi

Etimesgut

Etimesgut bölgesinde 2020 yılının Şubat ayında hizmete girmiştir. Batı Ankara’da yaşayanların kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır. Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.